Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk EXCELLENT 170-10 PA EU (128471436)
Zdjęcia 16 |
Nilfisk EXCELLENT 170-10 PA EU |
|
Pompa aluminiowa. Dysza 3 w 1 ma miotacz błota i dwa strumienie wachlarzowe pod różnymi kątami. Dysza wentylatora o niskim ciśnieniu.
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk EXCELLENT 170-10 PA EU
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk myjka ciśnieniowa Excellent 170 PA 2100 W S9164266 | 2 449 zł |
NILFISK MYJKA Excellent 170 - PA - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 971 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Excellent 170-10 PA (128471436) | Bezpłatny tran | 1 799 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Excellent 170-10 PA (128471436) | Bezpłatny tran | 1 910 zł |
NILFISK MYJKA Excellent 170 - PA | 2 311 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →