Мийка високого тиску Nilfisk EXCELLENT 170-10 EU (128471414)
Фото 14 |
Nilfisk EXCELLENT 170-10 EU |
|
Алюмінієві насоси. Насадка 3 в 1 має грязьову фрезу і два віялові розпилення з різними кутами. Віялова насадка зі слабким натиском.
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk EXCELLENT 170-10 EU
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nilfisk Myjka wysokociśnieniowa Excellent 170 128471414 | 1 799 zł |
Nilfisk Myjka ci?nieniowa Excellent Pressure Washer 170-10 | 1 795 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Excellent 170-10 (128471414) | 1 799 zł |
Nilfisk EXCELLENT 170-10 EU 498l/h Pompa aluminiowa 10m | 1 799 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →