Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk C 125.7-6 PAD X-TRA
Zdjęcia 5 |
Nilfisk C 125.7-6 PAD X-TRA |
|
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk C 125.7-6 PAD X-TRA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk Myjka ci?nieniowa C 125.7 PAD X-TRA EU | 924 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK C 125.7-6 PAD X-TRA EU | 950 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK C 125.7-6 PAD X-TRA EU C 125.7 PAD X-TRA | 950 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →