Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk Core 130-6 Powercontrol (128471256)
Zdjęcia 11 |
Nilfisk Core 130-6 Powercontrol |
|
Aluminiowa pompa
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk Core 130-6 Powercontrol
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk Myjka wysokociśnieniowa 128471256 Core 130 bar z regulacją mocy Po | 696 zł |
Nilfisk Myjka ci?nieniowa CORE 130-6 POWERCONTROL EU | 783 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 130-6 PowerControl - EU | 630 zł |
NILFISK Myjka CORE 130-6 PowerControl | 870 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 130-6 PowerControl - EU | 630 zł |
pokaż 7 ofert
Myjka do czystości z prędkością 35 m2 /h
Mycie do czystości z prędkością 35 m2/h
PolecamyPorównaj w tabeli →