Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 7 Premium Smart Control (1.317-230.0)
Wideo 2Zdjęcia 11 |
Karcher K 7 Premium Smart Control |
|
Zaawansowany domowy mini zlewozmywak renomowanego niemieckiego producenta Karcher, flagowy model w rodzinie producenta od 2016 roku. Wąż roboczy o długości 10 m zapewnia niezbędny komfort podczas pracy z urządzeniem. Maksymalne ciśnienie to 180 bar, a wydajność do 600 l/h, co czyni ją jednym z najmocniejszych rozwiązań w kategorii domowych myjek ciśnieniowych. Sercem minizlewu Karcher K 7 Premium Smart Control jest silnik elektryczny o mocy 3000 W, który pozwala poradzić sobie nawet z trudnymi, mocno zabrudzonymi zadaniami, a także wysokiej jakości mosiężna pompa.
Produkt może służyć jako doskonały wybór do czyszczenia sprzętu samochodowego, małych samochodów ciężarowych, motocykli itp. Model będzie czyścił maszyny rolnicze i narzędzia ogrodnicze, różnego rodzaju narzędzia oraz meble z tworzyw sztucznych. Za pomocą tego urządzenia szybko posprzątasz asfaltowe lub kamienne ścieżki, kamienne ogrodzenia i ceglane mury, zmyjesz kurz z elewacji domu czy tarasu.
Model jest wyposażony tylko w jedną dyszę, ale jest to zastrzeżona i wszechstronna dysza Multi Jet, która zapewnia trzy różne rodzaje strumienia: wentylator, piaskarkę i spryskiwanie detergentem. Pistolet G 180 Q Smart Control wyposażony jest w wyświetlacz LCD, który pokazuje aktualne parametry pracy urządzenia, a także przyciski do kontroli ciśnienia i chemii. Model ubrany jest w atrakcyjną i solidną plastikową walizkę, ale jednocześnie jego waga sięga 19,8 kg. Dla ułatwienia transportu na obudowie znajduje się wygodny uchwyt, a także specjalne duże koła.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher K 7 Premium Smart Control
Wszystkie ceny 14 →Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control 1.317-230.0 | 2 049 zł |
Karcher K 7 Premium Smart Control DO-EO-MYJ-KAR-068 | 2 049 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control 1.317-230.0 | 2 261 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Smart Control 1.317-230.0 | 2 570 zł |
Karcher K7 Premium Smart Control Pressure Washer Żółty 1.317.230.0 | 2 427 zł |