Мийка високого тиску Karcher K 4 Power Control (1.324-030.0)
Відео 3Фото 9 |
Karcher K 4 Power Control |
|
Типовий» житель " гаража, присадибної майстерні або комори на території будинку заміського формату. Мийка у фірмовій» бджолиної " розмальовці Karcher заточена під систематичне виконання очисних робіт щодо нескладного побутового характеру. Модель відмінно впорається з мийкою кузова "залізного коня«, здолає стійкий грязьовий наліт на тротуарній плитці і фасадних стінах споруд, відмиє Садовий інвентар після» копошення" їм землі.
Відмінна риса цієї комплектації пристрою-пістолет Power Control з індикацією напору водяного струменя на виході. На максимумі з сопла розпилювального пістолета можна вичавити тиск аж до 130 бар. Практичні поради та рекомендації щодо вибору оптимальних режимів для різних поверхонь і видів забруднень надаються в мобільному додатку Kärcher Home & Garden. Воно не тримає прямий зв'язок з миючим агрегатом, але підказує, що натиснути і повернути для досягнення поставлених цілей. Також Karcher K 4 Power Control обладнали системою подачі миючих засобів Plug 'n' Clean під фірмові баночки з хімією. У корпусі пристрою передбачена ніша для розміщення пістолета, сам же він поставлений на колеса і забезпечений зручною транспортувальною рукояттю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 4 Power Control
Усі ціни 14 →Kärcher K 4 Power Control myjka wysokociśnieniowa Inteligentna obsługa apl | 2 028 zł |
Kärcher Myjka ci?nieniowa K 4 Power Control | 985 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 4 Power Control 1.324-030.0 | 1 205 zł |
Karcher K 4 Power Control Pressure Washer Żółty 1.324-030.0 | 1 036 zł |
Karcher K 4 Power Control 1.324-030.0 420l/h Pompa kompozytowa 8m | 1 149 zł |