Мийка високого тиску Karcher OC 3 Adventure Box
Фото 6 |
Karcher OC 3 Adventure Box |
|
Мийка низького тиску з автономним електроживленням. Модель призначена для використання в похідних умовах. У приладі передбачений вбудований акумулятор Li-Ion, що забезпечує 15 хвилин роботи пристрою. При цьому мийка здатна створювати струмінь під напором 5 бар, а витрата води досягає 2 л/хв.продуктивності моделі цілком достатньо для того, щоб почистити велосипед, взуття та інші елементи екіпіровки.
Мийка низького тиску Karcher OC 3 Adventure Box забезпечується вбудованим баком для води на 4 л.додатково воду можна брати з будь-якого резервуара або прямо з водойми. У цій моделі передбачена система водопідготовки, яка представлена фільтром тонкого очищення. Агрегат оснащується звитим в пружину шлангом довжиною 2,8 м. у комплекті є і контейнер, в якому зручно зберігати пістолет і щітку.
Це дуже легка і гранично компактна модель. Вага пристрою знаходиться на рівні 2,2 кг.акумулятор заряджається за 3 години. Кабель для підзарядки входить в комплект. Мийка виручить користувача в поїздці або поході, коли є необхідність в чищенні забруднених поверхонь. Приладом зручно промивати екіпіровку дайвера від солоної води. Також модель дозволить легко і швидко почистити велосипед або будь-який інший аналогічний транспорт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher OC 3 Adventure Box
Усі ціни 7 →Karcher OC 3 + Adventure Box DO-EO-MYJ-KAR-052 | 799 zł |
Myjka ciśnieniowa terenowa KARCHER OC 3 + zestaw Adventure 1.680-016.0 | 745 zł |
Karcher Oc 3 Adventure Box Pressure Washing Posrebrzany 1.680-016.0 | 747 zł |
Myjka ciśnieniowa terenowa KARCHER OC 3 + zestaw Adventure 1.680-016.0 | 745 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher OC 3 + Adventure Box (1.680-016.0) | 733 zł |
Myjka terenowa Karcher OC 3 Adventure 1.680-016.0 | 787 zł |