Мийка високого тиску Karcher KHB 4-18 (1.328-200.0)
Фото 4 |
Karcher KHB 4-18 акк.1 штакк.відсутній |
|
Модель KHB 4-18 без акумулятора і зарядного пристрою, а у моделі KHB 4-18 Battery Set в комплекті акумулятор на 2.5 Агод і зарядний пристрій
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher KHB 4-18
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Myjka ciśnieniowa KARCHER KHB 4-18 INT 1.328-200.0 | 381 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher KHB 4-18 Battery (1.328-200.0) | 467 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER KHB 4-18 INT 1.328-200.0 | 376 zł |
Модификації Karcher KHB 4-18
Ціни на Karcher KHB 4-18 |
---|---|---|---|---|
Karcher KHB 4-18 Battery Set | від 740 zł | 6 пропозицій | ||
Karcher KHB 4-18 | від 376 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →