Мийка високого тиску Karcher K 5 Compact 1.630-750.0 (1.630-750.0)
Фото 8 |
Karcher K 5 Compact 1.630-750.0 |
|
Компактна версія мийного агрегата Karcher K 5 ідеальним чином вписується в концепцію приусадебно-гаражного застосування для чищення забруднень середньої «тяжкості». Мінімийка подає воду під тиском до 145 бар, чого з лишком достатньо для усунення з оброблюваних поверхонь найбільш неподатливой і присохлої бруду. Роботою пристрою заправляє движок потужністю 2100 Вт з водяним охолодженням.
Алюмінієвий насос Karcher K 5 Compact New прокачує до 500 л водних мас за 1 годину. Цікавим чином у приладу реалізована намотування шланга високого тиску 8-метрової довжини, який збирається в моток навколо передньої панелі і кріпиться гумовим ремінцем. На кінчику «хвоста» шланга можна споглядати пістолет-пульверизатор. В роботі мийний агрегат використовує водопровідну, так і стоячу воду, також на озброєння пристрою поставлені бачок для мийного засобу та водяний фільтр. В інтересах зручності пересування модель оснащена телескопічною ручкою і транспортувальні колесами. Експлуатація агрегата можлива у вертикальній і горизонтальній позиції.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 5 Compact 1.630-750.0
Усі ціни 9 →Kärcher K 5 Compact myjka ciśnieniowa ciśnienie 145 bar wydajność 500 l/h | 1 183 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Compact 1.630-750.0 | 1 300 zł |
Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 5 Compact 1.630-750.0 | 1 390 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Compact 1.630-750.0 | 1 270 zł |
Karcher Myjka wysokociśnieniowa k5 compact | 1 874 zł |