Мийка високого тиску Karcher OC 3
Відео 16Фото 10 |
Karcher OC 3 |
|
Автономна мінімийка для тих, хто потребує мобільному помічника по усуненню грязьових нашарувань з делікатних поверхонь. Мийний агрегат здатний працювати без підключення до мережі електроживлення, покладаючись на заздалегідь накопичені енергетичні запаси в баках власної акумуляторної батареї. Повного заряду неї вистачає на 15-хвилинний прибиральний марафон. Процес зарядки акумулятора триває з часу близько 3 годин.
Також на озброєння моделі поставлено знімний бак для води об'ємом 4 л. Водночас водозабір можливо організувати з окремостоячих ємностей. Karcher OC 3 Adventure Box розпорошує водні маси під тиском до 5 бар. Такий показник, звичайно, не рівня «дорослим» мінімийкам, однак з огляду на мобільність мийного агрегата (розміри 20x28x24 см і вага 2.2 кг) скромні параметри роботи йому цілком простимі. До пристрою додається шланг високого тиску 3-метрової довжини, залежно від конкретного продавця товару модель може бути укомплектована миючої щіткою. Для економії місця при зберіганні коробка з аксесуарами легко зістиковується з корпусом мінімийки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher OC 3
Усі ціни 10 →Kärcher Przenośny środek czyszczący OC3 1.680-019.0 | 867 zł |
Karcher OC 3 DO-EO-MYJ-KAR-058 | 699 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER OC 3 1.680-015.0 | 547 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher OC 3 (1.680-015.0) | 555 zł |