Myjka wysokociśnieniowa Karcher OC 3
Wideo 16Zdjęcia 10 |
Karcher OC 3 |
|
Samodzielna minimyjka dla tych, którzy potrzebują mobilnego asystenta do usuwania osadów brudu z delikatnych powierzchni. Myjka może pracować bez podłączenia do sieci elektrycznej, polegając na wcześniej zgromadzonych rezerwach energii w zbiornikach własnej akumulatora. Pełne naładowanie wystarczy na 15-minutowy maraton żniwny. Proces ładowania akumulatora trwa około 3 godzin. Ponadto model jest wyposażony w wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 4 litrów.
Jednocześnie ujęcie wody można zorganizować ze zbiorników wolnostojących. Karcher OC 3 Adventure Box rozpyla wodę pod ciśnieniem do 5 bar. Taki wskaźnik oczywiście nie dorównuje „dorosłym” minimyjkom, jednak biorąc pod uwagę mobilność myjki (wymiary 20x28x24 cm i wagę 2,2 kg), skromne parametry pracy są dla niego całkowicie wybaczone. Urządzenie dostarczane jest z wężem wysokociśnieniowym o długości 3 metrów, a w zależności od konkretnego sprzedawcy produktu, model może być wyposażony w szczotkę myjącą. Aby zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania, pudełko z akcesoriami można łatwo zadokować w korpus minimyjki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher OC 3
Wszystkie ceny 9 →Karcher OC 3 DO-EO-MYJ-KAR-058 | 699 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER OC 3 1.680-015.0 | 547 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher OC 3 (1.680-015.0) | 555 zł |
Karcher OC 3 120l/h 2,8m | 579 zł |