Myjka wysokociśnieniowa Karcher KHB 6 Battery (1.328-010.0)
Zdjęcia 5 |
Karcher KHB 6 Battery akum.1 szt.akum.brak |
|
Uniwersalna przenośna mini-myjka ręczna z zasilaniem akumulatorowym i dwiema dyszami (ręczna nasadka wentylatora QC i strumień wirujący). Zasilany baterią litowo-jonową 18 V, model ten nie jest podłączony do sieci i może pracować w terenie, gdy zasilanie sieciowe jest utrudnione lub niemożliwe. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt średniej półki cenowej w 2019 roku, przeznaczony do użytku domowego o niskiej lub średniej intensywności (3-4 razy w tygodniu).
Dzięki dwóm dyszom za pomocą myjki wysokociśnieniowej Karcher KHB 6 Battery można jakościowo wyczyścić motocykl, skuter czy rower. Nadaje się do małych ścieżek i obszarów z nawierzchnią asfaltową, płytkami ceramicznymi lub kostką brukową. Szybko i łatwo usuwa kurz z plastikowych mebli, narzędzi ogrodniczych. Umożliwia bezkontaktowe czyszczenie pojemników na odpady. Ten model jest wyposażony w zespół pompy / silnika elektrycznego o długiej żywotności, który zapewnia ciśnienie do 24 barów i umiarkowany przepływ 3,3 l/min. Posiada funkcję samozasysania, która zapewnia pobór wody z dowolnego otwartego zbiornika (wiadra, beczki, cysterny). Działa z akumulatorem 18 V Karcher (brak w zestawie), który obsługuje technologię czasu rzeczywistego, aby wyświetlić pozostałą żywotność baterii lub poziom naładowania na wyświetlaczu LCD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher KHB 6 Battery
Wszystkie ceny 7 →Kärcher bezprzewodowa myjka średniociśnieniowa KHB 6 Battery 24bar 1328-01 | 664 zł |
Kärcher KHB 6 Battery | 660 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER KHB 6 Battery 1.328-010.0 | 679 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher KHB 6 Battery (1.328-010.0) | 670 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER KHB 6 Battery 1.328-010.0 | 580 zł |
Myjka ciśnieniowa bezprzewodowa Karcher KHB 6 010 | 720 zł |
Modyfikacje Karcher KHB 6 Battery
Ceny na Karcher KHB 6 Battery |
---|---|---|---|---|
Karcher KHB 6 Battery Set | od 885 zł | 5 oferty | ||
Karcher KHB 6 Battery | od 580 zł | 7 oferty |