Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 4 Power Control Home (1.324-033.0)
Zdjęcia 12 |
Karcher K 4 Power Control Home |
|
Wydajna i łatwa w obsłudze myjka ciśnieniowa renomowanego niemieckiego producenta Karcher. Model należy do średniej klasy rozwiązań domowych i przeznaczony jest do użytku domowego z intensywnością około 2-3 razy w tygodniu. Urządzenie tego typu może służyć jako doskonały pomocnik w garażu lub prywatnym gospodarstwie domowym. Dzięki myjce ciśnieniowej Karcher K 4 Power Control Home z łatwością utrzymasz w czystości swój samochód, motocykl, rower i inny podobny sprzęt.
Urządzenie szybko posprząta również podwórko, wyczyści ścieżki, płoty, murki, schody, tarasy czy baseny. W zestawie znajdują się trzy klasyczne dysze: wentylator, błoto oraz specjalistyczna dysza Patio. Producent zaimplementował trzy tryby regulacji ciśnienia w zakresie od 20 do 130 bar, a także możliwość podłączenia detergentu. Przewidziany jest specjalny system do wkładania i mocowania pojemników na detergenty. System Quick Connect umożliwia szybkie i łatwe podłączenie węża wysokociśnieniowego oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów. Długość samego wzmocnionego węża to 8 m, co pozwala na czyszczenie auta bez konieczności przesuwania samej minimyjni. Jednak jego transport również nie jest trudny dzięki bocznym kółkom i specjalnej rączce.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher K 4 Power Control Home
Wszystkie ceny 11 →Kärcher K 4 Power Control Home Myjka wysokociśnieniowa Inteligentna aplika | 2 260 zł |
Kärcher Myjka ci?nieniowa K 4 Power Control Home | 1 232 zł |
Karcher K 4 Power Control Home DO-NARZO-KAR-041 | 1 239 zł |
Karcher K4 Power Control Home Pressure Washer Żółty 1.324-033.0 | 1 252 zł |
Myjka wysokociśnieniowa zimnowodna Kärcher K 4 Power Control Home 1.324-03 | 1 472 zł |