Myjka wysokociśnieniowa Karcher ProHD 400
Zdjęcia 5 |
Karcher ProHD 400 |
|
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher ProHD 400
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka ciśnieniowa KARCHER Professional ProHD 400 1.520-093.0 | 2 850 zł |
Karcher ProHD 400 500l/h Pompa mosiężna 10m | 2 629 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER Professional ProHD 400 1.520-093.0 1.520-981.0 | 2 850 zł |
Karcher ProHD 400 500l/h Pompa mosiężna 10m | 2 629 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości myjki wysokociśnieniowej Karcher ProHD 400:
- Wbudowany bęben na wąż wysokociśnieniowy
PolecamyPorównaj w tabeli →