Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 5 WCM (1.324-400.0)
Zdjęcia 10 |
Karcher K 5 WCM |
|
Urządzenie gospodarstwa domowego do utrzymywania w czystości terytorium osobistej działki, mycia pojazdów i usuwania brudu z różnych wodoodpornych powierzchni. Urządzenie napędzane jest silnikiem elektrycznym o mocy 2100 W z wodnym układem chłodzenia. Pompa „pod maską” modelu może pochwalić się wydajnością pompowania mas wodnych w objętości do 500 l/h. Obsługuje również funkcję samozasysania stojącej wody ze zbiorników i zbiorników retencyjnych.
Wcześniej taka woda przepuszczana jest przez filtr zgrubny na wlocie, gdzie odcinane są duże cząstki mechaniczne mogące uszkodzić jednostki robocze zlewozmywaka. Karcher K 5 WCM jest wyposażony w praktyczną dyszę Vario Power, która umożliwia regulację ciśnienia wody (od 20 do 145 barów), miotłę z obrotowym strumieniem punktowym oraz wąż wysokociśnieniowy o długości 8 m. Ważący 13,9 kg korpus jednostki spoczywa na kołach transportowych. Ponadto model wyposażono w ergonomiczny uchwyt do przenoszenia, aw jego korpusie przewidziano otwory do mocowania pistoletu natryskowego i innych akcesoriów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher K 5 WCM
Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 WCM Modular 1.324-400.0 | 1 450 zł |
Karcher K 5 WCM 1.324-400.0 500l/h 8m | 1 450 zł |
Karcher K 5 WCM 1.324-400.0 500l/h 8m | 1 459 zł |