Мийка високого тиску Karcher K 7 Smart Control Home (1.317-203.0)
Фото 10 |
Karcher K 7 Smart Control Home |
|
Дуже практична, функціональна і неймовірно потужна мийка високого тиску, здатна забезпечити натиск струменя під тиском до 180 бар. Дана модель розрахована на прибирання території площею до 60 м2. При цьому мийка відмінно підходить для чищення доріжок, садових меблів, транспорту, килимів та ін важливим аспектом пристрою стала можливість забору води як з трубопроводу або садового шланга, так і окремого резервуара, при цьому система оснащена фільтром тонкого очищення води.
Мийка високого тиску Karcher K 7 Smart Control Home забезпечена баком для чистячої хімії. Є і піноутворювач, що дозволяє швидко і рівномірно наносити миючий розчин. Дана модель оснащується унікальним пістолетом Smart Control, який має вбудований екран для зручного контролю і простого налаштування параметрів роботи пристрою. В якості розпилювача використовується струменева трубка Multi Jet 3 в 1. Для підключення шланга застосовується бистросьемное кріплення Quick Сonnect. Мийка високого тиску має зручну ручку і колеса, що дозволяє легко транспортувати її з місця на місце. Двигун використовує систему водяного охолодження, що гарантує надійність і довговічність силової установки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 7 Smart Control Home
Усі ціни 14 →Kärcher Myjka ci?nieniowa K 7 Smart Control Home | 2 490 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Smart Control Home 1.317-203.0 | 2 423 zł |
Karcher K 7 Smart Control Home DO-EO-MYJ-KAR-067 | 2 299 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 | 2 100 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Smart Control Home 1.317-203.0 | 2 634 zł |