Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 7 Smart Control Home (1.317-203.0)
Zdjęcia 10 |
Karcher K 7 Smart Control Home |
|
Bardzo praktyczna, funkcjonalna i niezwykle wydajna myjka ciśnieniowa, zdolna do wytwarzania strumienia ciśnieniowego do 180 barów. Model ten przeznaczony jest do sprzątania powierzchni do 60 m2. Jednocześnie zlew doskonale nadaje się do czyszczenia ścieżek, mebli ogrodowych, pojazdów, dywanów itp. Ważnym aspektem urządzenia była możliwość pobierania wody zarówno z rurociągu lub węża ogrodowego, jak i oddzielnego zbiornika, natomiast system wyposażony jest w dokładny filtr wody.
Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 7 Smart Control Home wyposażona jest w zbiornik na chemię myjącą. Dostępny jest również środek spieniający, który umożliwia szybkie i równomierne nałożenie roztworu czyszczącego. Model ten wyposażony jest w unikalny pistolet Smart Control, który posiada wbudowany ekran ułatwiający sterowanie i łatwą konfigurację parametrów pracy urządzenia. Jako spryskiwacza używana jest rurka strumieniowa Multi Jet 3 w 1. Do podłączenia węża służy Quick Connect. Myjka ciśnieniowa posiada wygodny uchwyt i kółka, dzięki czemu można ją łatwo przenosić z miejsca na miejsce. W silniku zastosowano układ chłodzenia wodą, co gwarantuje niezawodność i trwałość elektrowni.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher K 7 Smart Control Home
Wszystkie ceny 16 →Kärcher Myjka ci?nieniowa K 7 Smart Control Home | 2 490 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 | 2 100 zł |
Karcher K 7 Smart Control Home DO-EO-MYJ-KAR-067 | 2 399 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 | 2 100 zł |
Karcher K7 Smart Control Home Pressure Washer Żółty 1.317-203.0 | 2 449 zł |