Мийка високого тиску Karcher K 7 Smart Control (1.317-200.0)
Відео 1Фото 9 |
Karcher K 7 Smart Control |
|
Мийка високого тиску для професійного чищення. Модель відрізняється виключно високою продуктивністю. Так, тиск можна регулювати в межах 20-180 бар, а максимальна витрата води досягає 600 л/год, що дозволяє швидко і ефективно прибирати на досить великій площі. Приладу під силу легко справлятися з розчищенням майданчиків і доріжок площею до 60 м2. Модель можна використовувати і для регулярного чищення: транспорту, садових меблів, підлогових покриттів, вікон.
Мийка високого тиску Karcher K 7 Smart Control отримала вбудований бак для піни. Воду можна брати як з садового шланга, так і будь-якої стаціонарної ємності, а штатний фільтр тонкого очищення подбає, щоб форсунка розпилювача весь час забезпечувала максимально можливу продуктивність напору. Цю мийку можна синхронізувати з додатком Karcher Home & Garden. На розпилювачі є власний РК-екран. Подачу води і піни можна налаштовувати безпосередньо пістолетною ручкою. Розпилювач має 3 різних форсунки, які можна швидко міняти простим поворотом головки. Штатний рукав високого тиску має довжину 10 м.така мийка дозволить домагатися від чищення приголомшливих результатів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 7 Smart Control
Усі ціни 17 →Kärcher Myjka wysokociśnieniowa K 7 Smart Control Połączenie Bluetooth z a | 1 916 zł |
Kärcher Myjka ci?nieniowa K 7 Smart Control | 2 198 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control 1.317-200.0 | 2 163 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Smart Control | 2 148 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Smart Control | 2 397 zł |