Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 7 Smart Control (1.317-200.0)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Karcher K 7 Smart Control |
|
Myjka wysokociśnieniowa do profesjonalnego czyszczenia. Model ma wyjątkowo wysoką wydajność. Tak więc ciśnienie można regulować w zakresie 20-180 bar, a maksymalny przepływ wody sięga 600 l/h, co pozwala szybko i skutecznie wyczyścić dość dużą powierzchnię. Urządzenie bez problemu poradzi sobie z odśnieżaniem terenów i ścieżek do 60 m2. Model może być również używany do regularnego sprzątania: transportu, mebli ogrodowych, wykładzin podłogowych, okien.
Myjka ciśnieniowa Karcher K 7 Smart Control posiada wbudowany zbiornik na pianę. Wodę można pobierać zarówno z węża ogrodowego, jak i z dowolnego stacjonarnego pojemnika, a standardowy filtr drobnoziarnisty zapewni, że dysza natryskowa będzie zapewniać najwyższe możliwe ciśnienie przez cały czas. Zlewozmywak można zsynchronizować z aplikacją Karcher Home & Garden. Opryskiwacz posiada własny ekran LCD. Przepływ wody i piany można regulować bezpośrednio za pomocą chwytu pistoletowego. Atomizer posiada 3 różne dysze, które można szybko wymienić za pomocą prostego obrotu głowicy. Zwykły wąż wysokociśnieniowy ma długość 10 m. Taki zlew pozwoli na osiągnięcie niesamowitych rezultatów sprzątania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher K 7 Smart Control
Wszystkie ceny 14 →Kärcher Myjka wysokociśnieniowa K 7 Smart Control Połączenie Bluetooth z a | 1 985 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Smart Control 1.317-200.0 | 2 163 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Smart Control | 2 397 zł |
Karcher K7 Smart Control 1.317-200.0 600l/h 10m | 2 029 zł |