Мийка високого тиску Karcher K 2 Battery Set (1.117-220.0)
Відео 1Фото 15 |
Karcher K 2 Battery Set акк.1 штакк.відсутній |
|
Автономна мийка високого тиску на акумуляторній платформі Karcher Battery Power 36 V. змінні літій-іонні батареї ємністю 5 Агод в якості джерела живлення миючого агрегату забезпечує приблизно 14 хв.невпинної роботи пристрою. Вода виривається з сопла розпилювального пістолета мінімийки під тиском до 110 бар. Різні насадки допускають установку трьох рівнів напору для оптимального очищення різних поверхонь.
Вибраний параметр тиску відображається індикацією на рукояті пістолета. Гнучкість в роботі Karcher K 2 Battery Set також забезпечується за рахунок можливості забору стоячої води із зовнішніх резервуарів на манер бочок, відер і т.п. щоб уникнути виходу з ладу помпи на вході в пристрій вода пропускається крізь пори фільтра грубої очистки водних мас, який вловлює великі механічні суспензії. Модель має вбудовану ручку для перенесення, пазами на спинці для фіксації комплектних розпилювальних насадок, спеціальним вушком для «паркування» пістолета. А ось колеса в конструкції 4.5-кілограмового агрегату не передбачаються - в зону проведення робіт мийку необхідно переносити вручну.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 2 Battery Set
Karcher K 2 1.117-220.0 DO-NARZO-KAR-053 | 1 633 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K2 1.117-220.0 | 1 633 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K2 1.117-220.0 | 1 500 zł |
Myjka bezprzewodowa KARCHER 1.117-220.0 | 1 745 zł |
Модификації Karcher K 2 Battery Set
Ціни на Karcher K 2 Battery Set |
---|---|---|---|---|
Karcher K 2 Battery Set | від 1 500 zł | 5 пропозицій | ||
Karcher K 2 Battery | від 850 zł | 6 пропозицій |