Мийка високого тиску Karcher K 7 Power Home (1.317-151.0)
Фото 10 |
Karcher K 7 Power Home |
|
Двигун із водяним охолодженням. У комплекті ємність із миючим засобом
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher K 7 Power Home
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Power Home 1.317-151.0 | 2 277 zł |
Karcher K 7 Power Home High Pressure Washing Posrebrzany One Size / EU Plu | 2 418 zł |
Myjka wysokociśnieniowa, Karcher, K 7 Power Home | 3 324 zł |
Karcher K7 Power Home 1.317-151.0 | 2 263 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →