Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 7 Power Home (1.317-151.0)
Zdjęcia 10 |
Karcher K 7 Power Home |
|
Silnik chłodzony wodą. Butelka z detergentem w zestawie
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher K 7 Power Home
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Power Home 1.317-151.0 | 2 277 zł |
Karcher K 7 Power Home High Pressure Washing Posrebrzany One Size / EU Plu | 2 418 zł |
Myjka wysokociśnieniowa, Karcher, K 7 Power Home | 3 324 zł |
Karcher K7 Power Home 1.317-151.0 | 2 263 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →