Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 3
Wideo 16Zdjęcia 9 |
Karcher K 3 |
|
Myjka podstawowej klasy wydajności. Świetnie nadaje się do obsługi przydomowego gospodarstwa. Moc modelu 1600 W i ciśnienie 20-120 barów wystarcza do mycia samochodów osobowych, sprzątania ścieżek ogrodowych z ogrodzeniem i elewacją. Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 3 wyposażona jest w 6-metrowy wąż, lancę oraz pojemnik na środek czyszczący. Wąż jest podłączany za pomocą szybkozłączki Quick-Connect. Między innymi na obudowie znajduje się specjalny body kit, który umożliwia wygodne przechowywanie węża z pistoletem, dyszami i innymi akcesoriami. Myjka jest kompaktowa i lekka i jest przeznaczona dla jak najszerszego grona użytkowników. Model jest łatwy w eksploatacji, nie wymaga dodatkowej obsługi ani konserwacji.
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher K 3
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher K 3 wysokociśnieniowe środki czyszczące pionowe elektryczne 50/60 | 889 zł |
Kärcher Myjka ci?nieniowa K 3 | 526 zł |
Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe K3 EU 1.601-888.0 HDKARUW16018880 | 496 zł |
Karcher K 3 DO-NARZO-KAR-050 | 529 zł |
Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe K3 EU 1.601-888.0 126656 | 577 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości myjki wysokociśnieniowej Karcher K 3:
- Pojemnik na detergent
- Dysza lanca
PolecamyPorównaj w tabeli →