Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 3 Power Control (1.676-100.0)
Wideo 5Zdjęcia 7 |
Karcher K 3 Power Control |
|
Niemiecka minimyjnia do obsługi gospodarstw domowych i utrzymania pojazdów w czystości. Model wyposażony jest w lance natryskowe Power Control oraz praktyczny pistolet, który jest wyposażony w rodzaj ekranu do wyświetlania aktualnych ustawień. Obracając „głowicę” rurek spryskujących regulujemy ciśnienie strumienia wody: użytkownik ma do wyboru trzy wartości siły docisku (do 120 bar) oraz ustawić jeden poziom ciśnienia do pracy z detergenty.
Karcher K 3 Power Control wyposażony jest w silnik elektryczny o mocy 1600 W, z którego moment obrotowy przenoszony jest na pompę o wydajności pompowania masy wody do 378 l/h. Pompa jednostki może pobierać wodę zarówno z wodociągu, jak i z oddzielnych zbiorników w postaci wiadra, beczki itp. Model uzupełnia 7-metrowy wąż, wygodna teleskopowa rączka i kółka do transportu po równych, twardych powierzchniach. Minizlew wykorzystuje również system szybkiego łączenia węża i akcesoriów Quick Connect.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher K 3 Power Control
Wszystkie ceny 13 →Karcher K 5 Power Control Home inteligentna obsługa aplikacji potężne rozw | 1 068 zł |
Karcher K 3 Power Control DO-NARZO-KAR-051 | 690 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K3 Power Control 1.676-100.0 | 679 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 3 Power Control 1.676-100.0 | 702 zł |