Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 3 Car & Home Modular (1.676-356.0)
Zdjęcia 6 |
Karcher K 3 Car & Home Modular |
|
Zawiera 2 detergenty
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher K 3 Car & Home Modular
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karcher K 3 Car & Home Modular 1.676-356.0 380l/h Pompa kompozytowa 6m | 679 zł |
Karcher K 3 Car & Home Modular 1.676-356.0 380l/h Pompa kompozytowa 6m | 680 zł |
Myjka wysokociśnieniowa Kärcher K 3 Car & Home | 689 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →