Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 3 Premium Power Control (1.602-750.0)
Zdjęcia 9 |
Karcher K 3 Premium Power Control Homepodstawowy |
|
Ta myjka wysokociśnieniowa może służyć jako uniwersalny pomocnik w garażu, a także w wiejskim domu. Model ten pozwoli jakościowo wyczyścić i odświeżyć wygląd nie tylko przydomowych ścieżek i placów zabaw, urządzenie przeznaczone jest do mycia jeszcze delikatniejszych powierzchni. Dzięki temu urządzenie umożliwi łatwe i szybkie czyszczenie: okien, elewacji, transportu. Myjka ciśnieniowa Karcher K 3 Premium Power Control wyposażona jest w wydajny silnik 1600 W.
Ciśnienie strumienia można regulować w zakresie 20-120 bar. Pompa może pompować do 380 l/h. Charakterystyczną cechą modelu jest obecność w konstrukcji bębna do nawijania węża wysokociśnieniowego. Długość zwykłego węża wynosi do 7 m. W tym modelu zastosowano pistolet myjący Power Control oraz lancę strumieniową Vario Power. Aby czyszczenie było bardziej efektywne, zaleca się stosowanie płynnych środków czyszczących. Urządzenie posiada wbudowany zbiornik na detergent. Można zsynchronizować z aplikacją Kärcher Home & Garden. Walizka otrzymała szeroką gamę uchwytów do mocowania elementów. To nowoczesna, funkcjonalna i wydajna myjka wysokociśnieniowa, dzięki której okolica zabłyśnie niespotykanym dotąd pięknem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher K 3 Premium Power Control
Myjka wysokociśnieniowa, KARCHER K 3 Premium PC | 962 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 3 Premium Power Control - 1.602-750.0 - DARMOW | 889 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 3 Premium Power Control - 1.602-750.0 | 966 zł |
Modyfikacje Karcher K 3 Premium Power Control
Ceny na Karcher K 3 Premium Power Control |
---|---|---|---|---|
Karcher K 3 Premium Power Control Home | od 976 zł | 2 oferty | ||
Karcher K 3 Premium Power Control | od 889 zł | 3 oferty |