Myjka wysokociśnieniowa Karcher OC 3 Plus Car (1.680-034.0)
Zdjęcia 10 |
Karcher OC 3 Plus Car |
|
Lekka, przenośna mini pralka do użytku domowego, mała, z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym i wężem o długości 2,8 metra oraz uniwersalną lancą. Jest pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej, przeznaczony do użytku domowego. Nadaje się do sytuacji, w których wymagany jest niski przepływ wody (do 2 l/min) i niskie ciśnienie (do 5 bar). Charakteryzuje się dużą mobilnością (po złożeniu zajmuje minimalną przestrzeń w bagażniku samochodu) oraz niewielką wagą 2,3 kg.
Składa się z dwóch głównych jednostek: górnego plastikowego zbiornika o pojemności 7 litrów i dolnej jednostki pompującej z wbudowanym akumulatorem. Minimyjka Karcher OC 3 Plus Car wytwarza silny, ale delikatny strumień wody, który pozwala na czyszczenie roweru, łodzi, butów po wędkowaniu, plastikowych mebli itp. Wąski, skupiony strumień jest dobry do wypłukiwania głęboko osadzonych zabrudzeń, podczas gdy szeroki wentylator poradzi sobie z dużymi obszarami i usunie detergent. Dodatkowo można dokupić specjalną ssawkę ze stożkową ssawką do mycia zwierząt oraz specjalną szczoteczkę do oczyszczania wełny. Naładowanie akumulatora wystarcza na 15 minut aktywnej samodzielnej pracy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher OC 3 Plus Car
Wszystkie ceny 8 →Myjka ciśnieniowa terenowa KARCHER OC 3 Plus + zestaw Car 1.680-034.0 | 799 zł |
Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe OC3 Plus EU 1.680-034.0 130195 | 777 zł |
Myjka ciśnieniowa terenowa KARCHER OC 3 Plus + zestaw Car 1.680-034.0 | 799 zł |
Karcher OC 3 Plus Car 2l/h 2,8m | 799 zł |
Myjka ciśnieniowa terenowa KARCHER OC 3 Plus + zestaw Car 1.680-034.0 | 799 zł |