Myjka wysokociśnieniowa Karcher OC 6-18 Battery Set (1.328-501.0)
Zdjęcia 12 |
Karcher OC 6-18 Battery Set akum.1 szt.akum.brak |
|
Model Karcher OC 6-18 dostarczany jest bez akumulatora, a model OC 6-18 Zestaw akumulatorów jest wyposażony w akumulator 2,5 Ah i ładowarkę
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher OC 6-18 Battery Set
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka ciśnieniowa terenowa KARCHER OC 6-18 Battery Set 1.328-501.0 | 899 zł |
Myjka ciśnieniowa terenowa KARCHER OC 6-18 Battery Set 1.328-501.0 | 899 zł |
Modyfikacje Karcher OC 6-18 Battery Set
Ceny na Karcher OC 6-18 Battery Set |
---|---|---|---|---|
Karcher OC 6-18 Battery Set | od 899 zł | 3 oferty | ||
Karcher OC 6-18 | od 599 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →