Myjka wysokociśnieniowa Karcher HD 5/15 CX Plus + FR Classic (1.520-934.0)
Zdjęcia 5 |
Karcher HD 5/15 CX Plus + FR Classic |
|
Myjka z 3-pozycyjną dyszą, która generuje punktowy strumień pod wysokim ciśnieniem oraz strumień wachlarzowy (0°/25°/40°). Głowica pompy z mosiądzu
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher HD 5/15 CX Plus + FR Classic
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe HD 5/15 CX Plus + FR Classic EU 1.520 | 5 647 zł |
Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe HD 5/15 CX Plus + FR Classic EU 1.520 | 6 454 zł |
Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe HD 5/15 CX Plus + FR Classic EU 1.520 | 5 647 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER HD 5/15 CX Plus + FR Classic (1.520-934.0) HD 5 | 5 562 zł |
Myjka wysokociśnieniowa zimnowodna Kärcher HD 5/15 CX Plus + FR Classic 1. | 5 098 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER HD 5/15 CX Plus + FR Classic (1.520-934.0) | Bez | 5 472 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →