Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 2 Compact 1.673-500.0
Zdjęcia 8 |
Karcher K 2 Compact 1.673-500.0 |
|
Lekka i kompaktowa myjka wysokociśnieniowa do użytku domowego z ergonomicznym pistoletem i dwiema dyszami (dysza rotacyjna strumieniowa i strumień rotacyjny). Producent pozycjonuje jako produkt z podstawowej półki cenowej, nastawiony na stosowanie niskiej lub średniej intensywności (3-4 razy w tygodniu). Wyposażony w niezawodny silnik kolektorowy (1400 W) i trwałą markową pompę.
Ta przyczepność gwarantuje przyzwoity poziom wydajności (do 6 l/min) przy znacznych ciśnieniach (do 110 bar). Dysza rotacyjna natryskowa służy do regulacji ciśnienia i kąta natrysku. Miotacz do błota z obrotową dyszą tworzy obrotowy strumień punktowy, który skutecznie usuwa uporczywy brud (w tym osady biologiczne). Pistolet i 4-metrowy wąż pancerny myjki wysokociśnieniowej Karcher K 2 Compact 1.673-500.0 są wyposażone w niezawodne szybkozłącze Quick Connect, które upraszcza montaż i demontaż. Solidna plastikowa obudowa urządzenia posiada wygodny uchwyt do przenoszenia, a niewielka waga ułatwia transport do miejsca pracy. Myjka może pracować w trybie samozasysania wody ze zbiorników otwartych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher K 2 Compact 1.673-500.0
Wszystkie ceny 8 →Kärcher Myjka ci?nieniowa K 2 Compact | 390 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K2 Compact 1.673-500.0 | 380 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher K 2 Compact (1.673-500.0) | 329 zł |
Niemiecka firma Karcher to powszechnie uznany guru w segmencie myjek wysokociśnieniowych do użytku domowego i profesjonalnego. Mycie K 2 Compact 1.673-500.0 skutecznie pomoże w rozwiązaniu prac domowych, aby utrzymać teren osobistej działki w czystości.
Przemyślana ergonomia
Na tle „kolegów z klasy” model wyróżnia się charakterystycznym żółtym kolorem nadwozia z czarnymi akcentami. Wokół „skorupy” na przednim panelu owinięty jest 4-metrowy wąż wysokociśnieniowy i przewód zasilający. Kompletne dysze wkłada się w osobne rowki na korpusie - jedną z przecinakiem wachlarzowym, a drugą z błotem(strumień wody z niego skutecznie „odcina” dość gęste osady).
Uzbrojenie pokładowe
Model wyposażony jest w niezawodny i bezpretensjonalny silnik elektryczny kolektora o mocy 1400 W, a także w wytrzymałą autorską pompę o wydajności pompowania masy wody około 6 l/min. Ta wiązka wytwarza strumień wody pod ciśnieniem do 110 barów. Dodatkowo zlewozmywak wyposażony jest w mechanizm zapewniający dodawanie detergentu poprzez odsysanie. W konfiguracji agregatu nie przewidziano oddzielnego generatora piany.
Solidny pozytyw
Pozytywne walory minizlewu wzmacniają przyjemne drobiazgi w postaci szybkozłącza węża i uchwyty pistoletu Easy Connect, funkcje poboru wody stojącej oraz wygodny uchwyt do przenoszenia urządzenia w dłoni. Kluczem do mobilności zlewozmywaka jest jego niewielka waga – tylko 3,7 kg w stanie gotowym do jazdy.