Myjka wysokociśnieniowa Bosch Easy Aquatak 110
Wideo 9Zdjęcia 7 |
Bosch Easy Aquatak 110 |
|
Początkowy model z linii mini myjek wysokociśnieniowych Bosch Aquatak, który pomimo swojej skromnej wagi i wymiarów „z hukiem” rozwiązuje lwią część domowych zadań związanych z czyszczeniem ścian elewacyjnych, chodników, myciem rowerów, motocykli i samochodów . Wewnątrz „dziecka” ważącego zaledwie 3 kg ciężko pracuje wydajna metalowa pompa, pompując do 330 litrów wody na godzinę.
Tempo jego pracy wyznacza silnik elektryczny o mocy 1300 W. Standardowe wyposażenie Bosch Easy Aquatak 110 obejmuje pistolet natryskowy z dwiema zdejmowanymi dyszami, zbiornik generatora piany oraz 3-metrowy wąż wysokociśnieniowy. Strumień wody wypływa z dyszy natryskowej pod ciśnieniem do 110 bar. Wśród innych uzbrojenia została "wniesiona" urządzenie z funkcją zasysania stojącej wody z głębokości do pół metra. Przed podaniem do pompy woda ze zbiorników zewnętrznych musi być przepuszczona przez filtr zgrubny w celu usunięcia grubych cząstek mechanicznych. Manewrowość minimyjki wynika zarówno z jego kompaktowych wymiarów, jak i przewodu zasilającego o stałej długości (5 m).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch Easy Aquatak 110
Wszystkie ceny 10 →Myjka ciśnieniowa BOSCH EasyAquatak 110 06008A7F00 | 419 zł |
Bosch EasyAquatak 110 DO-EO-MYJ-BOS-039 | 439 zł |
Myjka ciśnieniowa BOSCH EasyAquatak 110 06008A7F00 | 419 zł |
Bosch Bosch Myjka easy aquatak 110 1300w | 522 zł |
Bosch Professional Easyaquatak 110 Pressure Washing Posrebrzany 06008A7F00 | 482 zł |