Wiertarko-wkrętarka Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8101
Zdjęcia 5 |
Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8101 |
|
Model 06039D8100 jest dostarczany bez akcesoriów, model 06039D8101 jest dostarczany z jednym akumulatorem (1,5 Ah), ładowarką i obudową, model 06039D8102 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (1,5 Ah), ładowarką i etui.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8101
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Easy Impact 18V-40 06039D8101 | 480 zł |
Wkrętarka Z Udarem EasyImpact 18V-40 Bosch 1x1,5Ah | 399 zł |
Modyfikacje Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8101
Ceny na Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8101 |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8101 | od 399 zł | 4 oferty | ||
Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8107 | od 436 zł | 5 oferty | ||
Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8102 | od 502 zł | 4 oferty | ||
Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8108 | od 457 zł | 7 oferty | ||
Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8100 | od 289 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →