Дриль-шурупокрут Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7100
Відео 1Фото 9 |
Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7100 |
|
Модель 06039D7000 поставляється без аксесуарів, в комплекті моделі 06039d7001 один акумулятор (2 Агод), зарядний пристрій і кейс, в комплекті моделі 06039d7002 два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7100
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch UniversalImpact 18V-60 | 369 zł |
Bosch Professional Universalimpact 18v-60 Baretool Hammer Drill Posrebrzan | 387 zł |
Wkrętarka UniversalImpact 18V-60 Bosch Korpus Body | 290 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch Universal Drill 18V-60 Akumulatorowa Oświetlenie | 459 zł |
Відеоогляди
Модификації Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7100
Ціни на Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7100 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7101 | від 581 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7102 | від 583 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7100 | від 290 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →