Wiertarko-wkrętarka Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7100
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7100 |
|
Model 06039D7000 jest dostarczany bez akcesoriów, model 06039D7001 jest dostarczany z jednym akumulatorem (2 Ah), ładowarką i obudową, model 06039D7002 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah), ładowarką i etui.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7100
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch UniversalImpact 18V-60 | 369 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH UniversalImpact 18V-60 06039D7100 | 410 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch 06039D7100 18 V | 290 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH UniversalImpact 18V-60 06039D7100 | 410 zł |
Wkrętarka UniversalImpact 18V-60 Bosch 1x2,5Ah | 469 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch Universal Drill 18V-60 Akumulatorowa Oświetlenie | 459 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7100
Ceny na Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7100 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7101 | od 581 zł | 4 oferty | ||
Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7102 | od 583 zł | 4 oferty | ||
Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7100 | od 290 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →