Klucz udarowy Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5226
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5226 akum. 2 szt. 2 Ah akum. brak, bez multitoola |
|
Lekka waga. Uchwyt na kij i kwadrat. Podświetlenie.
Model 06019G5226 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Profesjonalny akumulatorowy klucz udarowy z mechanizmem udaru stycznego zapewniający wysoki moment obrotowy 180 Nm. „Chip” tego narzędzia to połączony wkład. Na zewnątrz ma kształt standardowego kwadratu 1/2" dla łbów nasadowych o odpowiedniej wielkości. Natomiast w środku uchwytu znajduje się sześciokątny otwór do mocowania bitów i innych nasadek. Dzięki temu klucz udarowy może jednocześnie służyć jako mocny wkrętak lub mała wiertarka udarowa. W tej konfiguracji klucz udarowy Bosch GDX 180 -LI Professional 06019G5226 dostarczany jest w formie „korpusu” (bez akumulatora i ładowarki). Dowolny akumulator z Jako źródło prądu można wykorzystać „rodzinę” Bosch Professional 18 V.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5226
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GDX 18V-180 - Akumulatorowa wkrętarka/klucz udarowy (06 | 430 zł |
Klucz udarowy BOSCH GDX 180-LI Professional | 342 zł |
Klucz udarowy 18V 180Nm GDX 180-LI Bosch / bez aku | 399 zł |
Bosch Bosch Klucz udarowy 18v 1/2' / hex 1/4' 180nm solo | 451 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5226
Ceny na Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5226 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5223 | od 759 zł | 6 oferty | ||
Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5226 | od 342 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →