Гайковерт Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0021
Фото 9 |
Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0021 акк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній |
|
Модель 06019K0021 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, а в комплекті моделі 06019k0020 два акумулятора (5 Агод) і зарядний пристрій.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0021
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klucz udarowy BOSCH GDS 18V-400 Solo 06019K0021 | 680 zł |
Bosch Bosch Klucz ud.gds 18v-400 1/2' solo | 744 zł |
Klucz udarowy 1/2" 18V 400Nm GDS 18V-400 Bosch / bez aku | 599 zł |
Klucz udarowy Bosch GDS 18V-400 18 V 1/2" | 714 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0021
Ціни на Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0021 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0020 | від 1 356 zł | 1 пропозиція | ||
Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0021 | від 576 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →