Klucz udarowy Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0021
Zdjęcia 9 |
Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0021 akum. 2 szt. 5 Ah akum. brak |
|
Model 06019K0021 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, natomiast model 06019K0020 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (5 Ah) i ładowarką.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0021
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klucz udarowy BOSCH GDS 18V-400 Solo 06019K0021 | 680 zł |
Bosch Bosch Klucz ud.gds 18v-400 1/2' solo | 744 zł |
Klucz udarowy 1/2" 18V 400Nm GDS 18V-400 Bosch / bez aku | 599 zł |
Klucz udarowy Bosch GDS 18V-400 18 V 1/2" | 714 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0021
Ceny na Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0021 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0020 | od 1 314 zł | 5 oferty | ||
Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0021 | od 576 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →