Klucz udarowy Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5223
Wideo 1Zdjęcia 18 |
Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5223 akum. 2 szt. 2 Ah akum. brak, bez multitoola |
|
Profesjonalny akumulatorowy klucz udarowy o wysokim momencie obrotowym (180 Nm) i mechanizmie udaru stycznego. Kluczową różnicą w stosunku do innych modeli jest obecność uniwersalnego wkładu. Posiada nie tylko kwadratowe gniazdo (do nasadek 1/2"), ale również otwór sześciokątny (na zwykłe bity 1/4", a także wszelkiego rodzaju adaptery, adaptery, uchwyty i wiertła z chwytem sześciokątnym).
W ten sposób klucz nasadowy Bosch GDX 180-LI Professional może jednocześnie pełnić funkcje mocnego wkrętaka lub kompaktowej wiertarki udarowej. Dioda LED wbudowana w obudowę pod wkładem dobrze oświetla obszar roboczy. Prędkość wrzeciona (0 - 2800 obr/min) oraz częstotliwość uderzeń (0 - 3600 uderzeń/min) reguluje się siłą naciśnięcia przycisku start. Opakowanie zawiera plastikową obudowę, ładowarkę oraz dwa akumulatory o pojemności 2 Ah.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5223
Wszystkie ceny 7 →bosch klucz udarowy 18v 1/2' / hex 1/4' 180nm 2x2,0ah gdx 180-li | 759 zł |
Klucz udarowy BOSCH Professional 06019G5223 | 1 046 zł |
Klucz udarowy Bosch GDX 180-LI 18 V 1/4" + 2 x akumulator 2 Ah | 707 zł |
Klucz udarowy BOSCH Professional 06019G5223 | 1 046 zł |
Bosch Klucz Udarowy Akumulatorowy 18V Gdx 180-Li 2*2.0Ah B 6019G5223 31651 | 885 zł |
KLUCZ UDAROWY AKUMULATOROWY 18V GDX 180-LI 2*2.0AH | 965 zł |
Modyfikacje Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5223
Ceny na Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5223 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5223 | od 707 zł | 7 oferty | ||
Bosch GDX 180-LI Professional 06019G5226 | od 336 zł | 12 oferty |