Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3000
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3000 akum. 2 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Niezawodny i bezpretensjonalny model z „niebieskiej” linii profesjonalnych narzędzi Bosch. Wiertarka doskonale sprawdzi się na placu budowy, w warunkach prac remontowo-montażowych. Jego sercem jest silnik bezszczotkowy, charakteryzujący się długą żywotnością i niewymagający systematycznej konserwacji. Narzędzie posiada płynną regulację prędkości obrotowej na pierwszym (0-500 obr/min) i drugim (0-1900 obr/min).
Niższy „przekładnia” jest wybierana do wkręcania śrub lub wiercenia otworów o dużych średnicach, wysoki jest wybierany do wygodnej i produktywnej pracy wiertłami o małej średnicy. Metalowy uchwyt szybkomocujący o średnicy 13 mm pozwala na wykonywanie zadań o różnym stopniu złożoności. Wkrętak wykonuje otwory o średnicy do 32 mm w drewnie i do 10 mm w metalu. System oświetlenia obszaru roboczego ułatwia obsługę. Model jest dostarczany w komplecie z walizką transportową, ładowarką i dwoma akumulatorami 18 V 2 Ah z linii Bosch Professional 18 V.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3000
Wszystkie ceny 7 →Bosch Professional system 18V akumulatorowa wiertarko-wkrętarka GSR 185-LI | 639 zł |
Bosch GSR 185-LI PROFESSIONAL CORDLESS DRILL/DRIVER | 738 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 185-LI 06019K3000 | 639 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 185-Li 18 V 2 x akumulator 2 Ah (06019K3000) | 639 zł |
Wiertarko-Wkrętarka Akumulatorowa Gsr 185-Li 2*2.0Ah | 789 zł |
Modyfikacje Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3000
Ceny na Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3000 | od 639 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3003 | od 365 zł | 6 oferty |