Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5202
Zdjęcia 9 |
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5202 |
|
Model HS 2120-Z jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, natomiast model HS 2120-2B jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah), ładowarką i etui.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5202
Ceny na Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5202 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5200 | od 1 560 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5204 | od 1 485 zł | 2 oferty | ||
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5209 | od 1 330 zł | 2 oferty | ||
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5202 | od 752 zł | 2 oferty | ||
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5203 | od 499 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →