Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3200
Zdjęcia 5 |
Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3200 |
|
Model 06019K3200 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18 V GSR 18 V-45 pręd | 642 zł |
Bosch Professional Gsr 18v-45 Cordless Impact Drill Niebieski,Czarny 06019 | 670 zł |
Bosch Professional Gsr 18v-45 Cordless Impact Drill Refurbished Niebieski, | 478 zł |
Modyfikacje Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3200
Ceny na Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3200 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3202 | od 1 015 zł | 2 oferty | ||
Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3203 | od 1 190 zł | 2 oferty | ||
Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3204 | od 897 zł | 2 oferty | ||
Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3200 | od 478 zł | 3 oferty | ||
Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3201 | od 648 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →