Біти / торцеві голівки Cablexpert TK-SD-07
Фото 5 |
Cablexpert TK-SD-07 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cablexpert 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cablexpert.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cablexpert TK-SD-07
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gembird Zestaw 108 narzędzi precyzyjnych QRGEMZN00000013 | 41 zł |
Gembird Zestaw 108 narzędzi precyzyjnych 42621 | 41 zł |
Gembird Zestaw precyzyjnych bitów z akcesoriami 108 elementów (TK-SD-07) | 44 zł |
Zestaw narzędzi GEMBIRD TK-SD-07 (108 elementów) | 45 zł |
Zestaw 108 narzędzi precyzyjnych | 44 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →