Дриль-шурупокрут Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3202
Фото 16 |
Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3202 |
|
У комплекті 2 акумулятори 18 В (2 Агод), зарядний пристрій та кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3202
Ціни на Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3202 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3202 | від 1 016 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3203 | від 1 141 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3204 | від 899 zł | 1 пропозиція | ||
Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3200 | від 478 zł | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-45 Professional 06019K3201 | від 648 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →