Дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6100
Фото 5 |
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6100 акк. 2 шт 4 Агод акк. 2 шт 4 Агод , Bluetooth модульакк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній, без кейсакк. відсутній, кейс |
|
Модель сумісна з Bluetooth модулем "Connectivity" для синхронізації зі смартфоном.
Модель 06019K6100 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6100
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa GS | 794 zł |
Bosch Professional GSB 18V-90 C - Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarow | 891 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 18V-90 C 06019K6100 | 1 000 zł |
Bosch Professional Gsb 18v-90 C Hammer Drill Posrebrzany 06019K6100 | 990 zł |
Wkrętarka Gsb 18V-90 C Bosch 2x4,0Ah | 1 399 zł |
Модификації Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6100
Ціни на Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6104 | від 1 614 zł | 7 пропозицій | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6105 | від 1 458 zł | 1 пропозиція | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6106 | від 1 718 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6100 | від 794 zł | 7 пропозицій | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6102 | від 1 048 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →