Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6100
Zdjęcia 5 |
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6100 akum. 2 szt. 4 Ah akum. 2 szt. 4 Ah , Moduł Bluetoothakum. 2 szt. 5 Ah akum. brak, bez walizkiakum. brak, walizka |
|
Model jest kompatybilny z modułem Bluetooth „Connectivity” do synchronizacji ze smartfonem.
Model 06019K6100 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GSB 18V-90 C - Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarow | 891 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 18V-90 C 06019K6100 | 1 000 zł |
Bosch Professional Gsb 18v-90 C Hammer Drill Posrebrzany 06019K6100 | 990 zł |
Modyfikacje Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6100
Ceny na Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6104 | od 1 546 zł | 8 oferty | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6105 | od 1 467 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6106 | od 1 460 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6100 | od 891 zł | 5 oferty | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6102 | od 1 048 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →