Klucz udarowy Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4204
Wideo 7Zdjęcia 9 |
Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4204 |
|
Kompaktowy, lekki i imponująco mocny akumulatorowy klucz udarowy pistoletowy z wytrzymałym bezszczotkowym silnikiem, jasnym podświetleniem LED i łącznością Bluetooth do połączenia ze smartfonem. Kluczową cechą tego modelu jest użycie połączonego półcalowego uchwytu, który może działać jako uchwyt do bitów HEX (sześciokątny 1/4 ") i kwadratowy 1/2". Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, nastawiony na aktywne użytkowanie profesjonalne.
Zaprojektowany do wykonywania znacznych ilości konwencjonalnych i seryjnych prac montażowych, montażowych i demontażowych, wykończeniowych i budowlanych. Klucz udarowy Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4204 jest wyposażony w mocny silnik bezszczotkowy oraz wytrzymałą przekładnię planetarną ze stalową przekładnią. Może rozwinąć imponujący maksymalny moment obrotowy (do 200 Nm), co pozwala mu łatwo poluzować / dokręcić nakrętki i śruby od M6 do M16. Bez problemu radzi sobie z odkręcaniem elementów złącznych ze śladami korozji. Narzędzie wyposażone jest w wygodny przełącznik cofania i hamulec. Całość uzupełniają dwa pojemne akumulatory litowo-jonowe GBA 18V (5 Ah), szybka ładowarka GAL 1880 CV oraz walizka L-BOXX 136 do transportu / przechowywania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4204
Wszystkie ceny 9 →Zakrętarka BOSCH Professional GDX 18V-200 C 06019G4204 | 800 zł |
Bosch Professional GDX 18V-200 C - Akumulatorowa wkrętarka/klucz udarowy ( | 940 zł |
BOSCH KLUCZ UDAROWY 18V 1/2' / HEX 1/4' 200Nm BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI | 894 zł |
Bosch Bosch Klucz udarowy 18v 1/2' / hex 1/4' 200nm bez akumulatorów i ład | 1 063 zł |
Zakrętarka BOSCH Professional GDX 18V-200 C 06019G4204 | 800 zł |
Modyfikacje Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4204
Ceny na Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4204 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDX 18V-200 C Professional 0615990M46 | od 1 430 zł | 3 oferty | ||
Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4201 | od 1 952 zł | 6 oferty | ||
Bosch GDX 18V-200 C Professional 06019G4204 | od 800 zł | 9 oferty |