Wiertarko-wkrętarka Bosch UniversalDrill 18V 06039D4001
Zdjęcia 7 |
Bosch UniversalDrill 18V 06039D4001 |
|
Model 06039D4001 dostarczany jest z jednym akumulatorem (1,5 Ah), model 06039D4002 dostarczany jest z dwoma akumulatorami (1,5 Ah), a model 06039D4005 dostarczany jest z jednym akumulatorem (2,5 Ah).
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch UniversalDrill 18V 06039D4001
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka BOSCH UniversalDrill 18V 06039D4001 | 450 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch UniversalDrill 18 V 1 x akumulator 1.5 Ah (06039 | 500 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH UniversalDrill 18V 06039D4001 | 390 zł |
Wiertarko-Wkrętarka Akumulatorowa 18V 1*1.5Ah | 777 zł |
Modyfikacje Bosch UniversalDrill 18V 06039D4001
Ceny na Bosch UniversalDrill 18V 06039D4001 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalDrill 18V 06039D4001 | od 390 zł | 5 oferty | ||
Bosch UniversalDrill 18V 06039D4002 | od 504 zł | 6 oferty | ||
Bosch UniversalDrill 18V 06039D4003 | od 806 zł | 4 oferty | ||
Bosch UniversalDrill 18V 06039D4000 | od 329 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →