Wkrętak akumulatorowy Bosch IXO 5 06039A8000
Wideo 15Zdjęcia 8 |
Bosch IXO 5 06039A8000 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch IXO 5 06039A8000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch IXO 5 CORDLESS DRIVER | 276 zł |
Bosch Wkrętak IXO V 3.6 V | 276 zł |
Bosch Professional Ixo V Basic Electric Screwdriver Posrebrzany 06039A8000 | 269 zł |
Bosch IXO V incl.10 Bits+cable | 312 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch IXO 5 06039A8000
Ceny na Bosch IXO 5 06039A8000 |
---|---|---|---|---|
Bosch IXO 5 06039A8000 | od 269 zł | 4 oferty | ||
Bosch IXO 5 Full Set 06039A8022 | od 249 zł | 5 oferty | ||
Bosch IXO 5 06039A8020 | od 219 zł | 2 oferty | ||
Bosch IXO 5 Bit Set 06039A800S | od 408 zł | 1 oferta | ||
Bosch IXO 5 Medium Set 06039A8021 | od 344 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →