Wkrętarka Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9101
Zdjęcia 8 |
Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9101 |
|
Model 06019H8000 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, model 06019H8001 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, w zestawie z etui, model 06019H8002 zawiera dwa akumulatory (3 Ah), ładowarkę i etui
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9101
Ceny na Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9101 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9101 | od 1 239 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9103 | od 475 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 HX Professional 06019J9102 | od 617 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →