Klucz udarowy Yato YT-82804
Wideo 6Zdjęcia 7 |
Yato YT-82804 akum. 1 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Model YT-82805 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, podczas gdy model YT-82804 jest dostarczany z jedną baterią (2 Ah), ładowarką i etui
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82804
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klucz udarowy YATO YT-82804 | 490 zł |
YT-82804 KLUCZ UDAROWY 18 V ZESTAW 2AH | 374 zł |
YATO Yato Klucz udarowy 18v 1/2 300nm 1x2,0ah li-ion 82804 | 463 zł |
Klucz udarowy YATO YT-82804 | 490 zł |
Klucz udarowy YATO YT-82804, 18 V Li-Ion | 384 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yato YT-82804
Ceny na Yato YT-82804 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82804 | od 374 zł | 7 oferty | ||
Yato YT-82805 | od 212 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →